header foto
 

Commissies/vrijwilligers

Klaas-Jan Neefkes Bestuurslid
Simon Kornblum Voorzitter
Rob Toepoel Penningmeester
Rim Stammes Bestuurslid
Tanja van der Plas - Heijda Bestuurslid
Mascha Bernoski Bestuurslid
Louise Schalkoort Commissievoorzitter Risico Invent.&Evaluatie
Arjen Veter Beheerder
Folkert Schoorl Inkoop Dranken
Folkert Schoorl Inkoop Food- & Non-Foodja
Caroline Nieuwendijk Wasgoed van de Bar Even weken
Wendy Bosch Wasgoed van de Bar Oneven weken
Hester Zonjee Commissievoorzitter
Arjen Veter Commissielid Uitvoeren van diverse reparatie klussen in en om het clubgebouw
Marcus Sloog Commissielid
Peter Hover Beheerder
Folkert Schoorl Beheerder
Puck op t Hof Commissielid
Louise Schalkoort Commissievoorzitter
Nathalie Brakenhoff Inhoud EHBO koffers
Peter Hover Contactpersoon
Raymond Wijker Commissielid
Dick Schermer Commissievoorzitter Werven van Sponsors Maken van contracten Beheren van contacten Coordineren met Hoofdsponsors Etc.
Marte Woudt Commissielid
Jeff van Schie Commissielid
Manon de Leth Commissielid
Britte Janssen Voorzitter
Puck op t Hof Commissielid
Britte Janssen Commissielid
Rob Toepoel Bestuurslid
Tanja van der Plas - Heijda Bestuurslid 5. Hockeyzaken Junioren
Folkert Schoorl TC-lid Organisatie
Karin Rijs TC-lid Organisatie A-lijn
Marleen Scherpenzeel TC-lid Organisatie B-lijn
Marleen Scherpenzeel TC-lid Org. & Techniek C-Lijn
Inge Lodewijks-wijn TC-lid Organisatie D-lijn
Rick van Lieshout TC-lid Org. & Techniek C-Lijn
Tanja van der Plas - Heijda TC-Voorzitter
Amber Brakenhoff Hoofdtrainer
Tanja van der Plas - Heijda Bestuurslid
Jacqueline Tijkotte TC-lid Organisatie J & M E/F
Bart Helder TC-lid Organisatie J & M E/F
Tanja van der Plas - Heijda TC-Voorzitter zie site
Folkert Schoorl Hoofdtrainer
Marijke Robertson TC-Voorzitter
Niel van Vuuren Hoofdtrainer
Georgette Koppen TC-lid Organisatie
Pieter Lagro TC-lid Organisatie
Rene Treffers Trainer
Peter Hover Commissielid zie site
Nancy van Kasteren Commissaris Keepersmaterialen
Folkert Schoorl Organisator Jongste Jeugddag
Folkert Schoorl Organisator Tulpencursus & IntroOrganiseren van introductie cursus voor nieuwe leden
Rim Stammes Bestuurslid 4. Hockeyzaken Senioren
Lars Luijckx Trainer-Coach Heren 1
Michiel Doeleman Lijncoordinator Dames
Folkert Schoorl Hoofdtrainer
Jelleke Veentjer Trainer
Nancy van Kasteren Commissaris Keepersmaterialen
Frank Ditmarsch Commissaris zie site
Folkert Schoorl Beheerder
Pieter Dijker Commissaris
Onno Okker Commissielid
Folkert Schoorl Ledenadministratie
Nico Welschen Wedstrijdsecretaris D8/E/F Jeugd
Inge Berlijn Wedstrijdsecretaris A/B/C/D Jeugd
Saranda Bakels-Waninge Zaal Wedstrijd secretaris Junioren
Inge Berlijn Wedstrijdsecretaris Senioren
Milo Tuinman Begeleiding en beoordeling
Bert van Kessel Opleidingscoordinator CS / CS+ Verzorgen van opleidingen, organiseren examens
Saranda Bakels-Waninge Indeler Junioren
Erik Pennink Commissielid
Esther Smal Contactpersoon